GMUheader

Chcete dělat hry? Skutečně si „zašpinit“ ruce nelehkým úkolem celkové tvorby a překonat všechny překážky, které se s herním vývojem pojí? My ano a věříme, že má smysl přitáhnout vývojáře blíž ke studentům, aby tyto překážky pro nás byly naopak prospěšné. Proto jsme spolu s Fakultou Informatiky MU zorganizovali Game Making University.

Vše potřebné se dozvíte na stránce akce, začínáme už 5. listopadu. Stručné shrnutí:

V sérii přednášek a workshopů s veterány herního průmyslu se dozvíte odpovědi na základní otázky týkající se vývoje digitálních her. Akce je otevřená všem, nejen studentům a je zdarma! Hackathon je omezen kapacitně pro 30 lidí, proto se nezapomeňte registrovat. Podmínkou k účasti jak na hackathonu, tak na workshopu je přinesení si notebooku s nainstalovanou bezplatnou verzí Unity 3D. Též se prosím nezávazně registrujte na workshop, abychom věděli, jakou máme čekat účast.

Game Making University se také doplňuje s druhou akcí MU Game Studies, o.s. Digitální hry a vzdělávání [á la pecha kucha] (akce vzniká ve spolupráci s KISKem – Kabinetem Informačních Studií a Knihovnictví při MU).

Záznam jednotlivých přednášek a rozhovorů můžete nalézt ZDE.

Rozhovor s prvním přednášejícím – Vladimírem Geršlem o herním průmyslu a o začátcích.

Kategorie: Reportáž

Leave a Reply


  • Game Studies (c) 2012–2016
    digitální hry akademicky
    info@gamestudies.cz
    ISSN 1805-9155